"Незвичайна зустріч"
\"Незвичайна зустріч\"

"Незвичайна зустріч"

На неї чекали, до неї готувалися як дорослі, так і діти. А незвичайна ця зустріч тому, що 22 березня 2018 року до концертної зали дитячої школи мистецтв завітав всесвітньовідомий піаніст Станіслав Христенко, який входить у десятку кращих музикантів світу. Він є обличчям фірми «Стейнвей», яка займається виготовленням найякісніших у світі роялів. Йому аплодували у найкращих концертних залах Америки, Барселони, Японії, Німеччини…Жартуючи, він сказав: «Я не виступав тільки в Антарктиді».

Дуже приємно, що він є нашим земляком, харків`янином і опікується культурою рідного краю. Його головною метою є підтримка та розвиток творчих музичних колективів та сприяння їхнім виступам не лише на великих відомих сценах, а й щоб з мистецтвом прекрасного могли спілкуватися мешканці сіл та селищ рідної країни.

Станіслав співпрацює с звукозаписуючими компаніями з США, Великої Британії, Німеччини та Гонконгу, які випустили декілька компакт-дисків із записами виконань творів Шумана, Брамса, Цемлинського, Кренека та інших. Записи Станіслава транслювалися по радіо в Іспанії, Австрії, Німеччині, Великій Британії, Бельгії та США.

Станіслав Христенко є переможцем багатьох найпрестижніших міжнародних конкурсів піаністів. Тільки у 2013 році він отримав Золоту медаль Міжнародного конкурсу піаністів у Клівленді, Першу Премію Міжнародного конкурсу піаністів Марії Канальс, а також Четверту премію на Міжнародному конкурсі Королеви Єлізавети у Брюселі.

Цього дня він провів майстер-класи з учнями дитячої школи мистецтв М. Цимбал, Г. Бірак, Г. Алексейчук, С. Зуб. А також інформаційно-практичні заняття з учнями загальноосвітніх шкіл Нововодолазької об`єднаної територіальної громади.

У заході взяли участь головний спеціаліст відділу соціокультурного розвитку, мистецтв та навчальних закладів Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації В.О. Стецюк, директор БО «Благодійного фонду «Харків з тобою» А. Шейнін; начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Н.Ю. Євглевська, яка вручила гостям пам’ятні сувеніри та головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради В.А. Розторгуєва-Безпала.

Задоволені, збуджені, обмінюючись враженнями від зустрічі та спілкування, залишали школу мистецтв юні нововодолажчани, а гості від’їжджали на зустріч у інший населений пункт.

Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Дитяча школа мистецтв смт Нова Водолага» Нововодолазької селищної ради

Альбом: піаніно
Дата публікації: 18:03 23.03.2018