"Незвичайна зустріч"
\"Незвичайна зустріч\"

"Незвичайна зустріч"

22 березня 2018 року до концертної зали дитячої школи мистецтв завітав всесвітньовідомий піаніст Станіслав Христенко

  На неї чекали, до неї готувалися як дорослі, так і діти. А незвичайна ця зустріч тому, що 22 березня 2018 року до концертної зали дитячої школи мистецтв завітав всесвітньовідомий піаніст Станіслав Христенко, який входить у десятку кращих музикантів світу. Він є обличчям фірми «Стейнвей», яка займається виготовленням найякісніших у світі роялів. Йому аплодували у найкращих концертних залах Америки, Барселони, Японії, Німеччини…Жартуючи, він сказав: «Я не виступав тільки в Антарктиді».

  Дуже приємно, що він є нашим земляком, харків`янином і опікується культурою рідного краю. Його головною метою є підтримка та розвиток творчих музичних колективів та сприяння їхнім виступам не лише на великих відомих сценах, а й щоб з мистецтвом прекрасного могли спілкуватися мешканці сіл та селищ рідної країни.

 Станіслав співпрацює с звукозаписуючими компаніями з США, Великої Британії, Німеччини та Гонконгу, які випустили декілька компакт-дисків із записами виконань творів Шумана, Брамса, Цемлинського, Кренека та інших. Записи Станіслава транслювалися по радіо в Іспанії, Австрії, Німеччині, Великій Британії, Бельгії та США.

  Станіслав Христенко є переможцем багатьох найпрестижніших міжнародних конкурсів піаністів. Тільки у 2013 році він отримав Золоту медаль Міжнародного конкурсу піаністів у Клівленді, Першу Премію Міжнародного конкурсу піаністів Марії Канальс, а також Четверту премію на Міжнародному конкурсі Королеви Єлізавети у Брюселі.

 Цього дня він провів майстер-класи з учнями дитячої школи мистецтв М. Цимбал, Г. Бірак, Г. Алексейчук, С. Зуб. А також інформаційно-практичні заняття з учнями загальноосвітніх шкіл Нововодолазької об`єднаної територіальної громади.

  У заході взяли участь головний спеціаліст відділу соціокультурного розвитку, мистецтв та навчальних закладів Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації В.О. Стецюк, директор БО «Благодійного фонду «Харків з тобою» А. Шейнін; начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Н.Ю. Євглевська, яка вручила гостям пам’ятні сувеніри та головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради В.А. Розторгуєва-Безпала.

 Задоволені, збуджені, обмінюючись враженнями від зустрічі та спілкування, залишали школу мистецтв юні нововодолажчани, а гості від’їжджали на зустріч у інший населений пункт.

 

Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Дитяча школа мистецтв смт Нова Водолага» Нововодолазької селищної ради

Альбом: піаніно
Альбом: піаніно
Альбом: піаніно
Альбом: піаніно
Альбом: піаніно
Альбом: піаніно
Альбом: піаніно
Альбом: піаніно
Альбом: піаніно
Переглядів: 695
Дата публікації: 18:03 23.03.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>