"Удосконалення знань та обмін практичним досвідом"
\"Удосконалення знань та обмін практичним досвідом\"

"Удосконалення знань та обмін практичним досвідом"

На Дніпропетровщині відбувся семінар – тренінг для інспекторів праці

 Днями спеціаліст у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю Віта Пархоменко відвідала семінар-тренінг з питань здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, який було проведено для інспекторів праці Дніпропетровської, Харківської, Донецької та Луганської областей.

 Зустріч проходила за участю заступника директора Департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці Олени Коновалової, начальника відділу експертизи умов праці Держпраці Володимира Гончарука. Вони звернули увагу на те, що компетентність та професіоналізм інспекторів праці повинні бути на належному рівні, тому необхідно постійно удосконалювати свої знання та обмінюватися набутим досвідом.

 «Тренінг буде корисним як для фахівців територіальних органів Держпраці, так  і для  інспекторів органів місцевого самоврядування, адже він дасть можливість визначити єдиний підхід у застосуванні інспекторами Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, що в подальшому підвищить ефективність роботи під час інспекційних відвідувань», – зазначив начальник Управління Держпраці у Дніпропетровській області Владислав Снісар.

 Олена Коновалова детально зупинилась на функціях та повноваженнях інспекторів праці, які регламентуються законом України „Про ратифікацію Конвенції міжнародної організації праці № 81 1947 року про інспекцію праці у промисловості й торгівлі” від 08.09.2004 № 1985-ІV та „Про ратифікацію Конвенції міжнародної організації праці  № 129 1969 року про інспекцію праці в сільському господарстві” від 08.09.2004 № 1986-ІV.

  Крім того, спікер наголосила: «Головна мета як інспекторів праці, так і Служби в ціломуце надати роботодавцям пораду, розяснення, консультування, тим самим стимулювати працювати законно, не порушуючи законодавства про працю».

  Володимир Гончарук зупинився на Порядку, який регламентується постановою № 295 від 26.04.2017 року щодо здійснення державного контролю та нагляду за додержанням законодавства про працю. Особлива увага акцентувалась на дотриманні прав та гарантій неповнолітніх та  військовослужбовців під час проведення інспектування.

  Олена Коновалова звернула увагу на те, що на теперішній час апаратом Держпраці розробляється дистанційний курс навчання для інспекторів праці, в якому будуть акумульовані як теоретичні матеріали, так і практичні питання, – тобто в подальшому кожен інспектор буде мати можливість дистанційно удосконалювати свої знання з питань трудового законодавства.

Альбом: інспектор праці
Альбом: інспектор праці
Переглядів: 548
Дата публікації: 09:23 27.03.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>