«Молоді таланти Харківщини»

Днями у Нововодолазькому РБК відбувся відбірковий тур Харківського обласного творчого фестивалю «Молоді таланти Харківщини». У ньому взяли участь вихованці закладів культури Нововодолазької ОТГ

Оцінювати молоді таланти нашої громади прибули поважні члени журі: Заслужена артистка України, солістка Харківського Національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка, доцент кафедри сольного співу Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського Олена Старікова; завідуюча відділом класичної хореографії Харківського вищого коледжу мистецтв, викладач вищої категорії, лауреат стипендії ім. Павла Вірського 2008 року Наталія Замєсова; засновник та генеральний директор Міжнародного проекту мережі фестивалів «EUROPEAN FESTIVAL» Рашель Кухтин; провідний фахівець відділу організації дозвілля і масових заходів Харківського обласного центру молоді Ліля Андрєєвська.

Участь у творчому фестивалі  взяли і  почесні гості: голова громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації Олексій Курцев; директор Харківського обласного центру молоді Максим Радченко; начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Наталія Євглевська.

Справжнє свято глядачам дарували аматори художньої самодіяльності, які виконували запальні танки, прекрасні пісні, дивовижну гру на бандурі, захоплюючу пісочну анімацію та ще багато всього цікавого.

У цей день учасники та гості фестивалю взяли ще й  участь у Всеукраїнському флешмобі «Тризуб гуртує 1918-2018», який присвячений відзначенню 100-річчя від дня, коли Українською центральною Радою було прийнято Тризуб як Великий та Малий державний Герб УНР (1918 р.).

Майбутнє нашої держави залежить не від розмірів її території чи потужності виробництва, воно залежить від інтелектуальної могутності, творчого потенціалу її людей. Тож плекаймо дитячу творчість – за нею  наше майбутнє!

***

Яскравим доповненням фестивалю стала виставка творчих робіт мешканців старостинських округів нашої громади. На ній були представлені вироби декоративно-прикладного мистецтва, художні картини. Для малечі був проведений майстер клас, де вони вчилися малювати різні орнаменти та розписувати писанки.

Альбом: молоді таланти
Дата публікації: 15:02 02.04.2018