Шановні нововодолажчани!

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Христос Воскрес!

Сердечно вітаю вас зі святом Святої Пасхи. Від усієї душі бажаю, щоб радість Воскресіння Христового наповнювала серце, а світло Божої любові зігрівало рідних і близьких.
Син Божий воскрес, і людство радіє, бо це свято надії, яке надихає наші серця сподіваннями на щасливе прийдешнє, дарує життєвий оптимізм і духовні сили.
Нехай Великодні свята принесуть у ваші домівки достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серця добром та милосердям. Нехай сяйво Христового Воскресіння завжди зігріває вашу душу теплом, радістю, добром і Божою благодаттю, зміцнить віру, вселяє надію.

Великих і щасливих вам Великодніх свят!

З повагою,

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін