До уваги нововодолажчан!

ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації з 10 квітня по 15 червня 2018 року проводиться конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років. Мікрокредити надаються для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, придбання техніки, обладнання, інноваційних та енергозберігаючих технологій, будівництва і реконструкції виробничих приміщень, надання послуг, у тому числі у сфері сільського зеленого туризму. З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА – www.kharkiv.biz.ua.

Заявки на отримання мікрокредиту приймаються до 15 червня 2018 року ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА за адресою: м. Харків,  площа Свободи 5, Держпром, 1 під'їзд, 5 поверх, к. 19-21. Довідки за телефоном: 757-42-32.

Приєднані документи:

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ ПОРЯДОК РЕКОМЕНДОВАНА СТРУКТУРА БІЗНЕС–ПЛАНУ