Сьогодні з робочим візитом Нововодолазьку селищну раду відвідали представники німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) Ірина Синицька та Олексій Лиска

Гостей зустрічали селищний голова  Олександр Єсін, заступник селищного голови із правових питань Аліна Єфіменко та начальник відділу ЦНАП Нововодолазької селищної ради  Вікторія Гладкоскок. Було обговорено питання щодо участі ЦНАП Нововодолазької селищної ради у Менторській Програмі «Удосконалення адміністративних та соціальних послуг у Харківській і Запорізькій областях».

Цілями Менторської програми є:

-удосконалити внутрішні і зовнішні процедури в обраних партнерських інституціях;

-посилити організаційні структури;

-підвищити прозорість надання адміністративних послуг;

-запровадити/удосконалити системи зворотного зв’язку;

-посилити взаємодію між Центром надання адміністративних послуг і Управлінням соціального захисту населення, де така взаємодія необхідна і можлива.

Олександром Єсіним було зазначено, що ЦНАП Нововодолазької селищної ради прагне до удосконалення надання адміністративних послуг, розширення переліку послуг, покращення комунікації з населенням, до стійкого розвитку надання адміністративних послуг для громадян.

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/928 | Переглядів: 919Дата публікації: 16:36 05.04.2018