«Удосконалення адміністративних та соціальних послуг у Харківській і Запорізькій областях»
«Удосконалення адміністративних та соціальних послуг у Харківській і Запорізькій областях»

«Удосконалення адміністративних та соціальних послуг у Харківській і Запорізькій областях»

Сьогодні з робочим візитом Нововодолазьку селищну раду відвідали представники німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) Ірина Синицька та Олексій Лиска

    Гостей зустрічали селищний голова  Олександр Єсін, заступник селищного голови із правових питань Аліна Єфіменко та начальник відділу ЦНАП Нововодолазької селищної ради  Вікторія Гладкоскок. Було обговорено питання щодо участі ЦНАП Нововодолазької селищної ради у Менторській Програмі «Удосконалення адміністративних та соціальних послуг у Харківській і Запорізькій областях».

Цілями Менторської програми є:

-удосконалити внутрішні і зовнішні процедури в обраних партнерських інституціях;

-посилити організаційні структури;

-підвищити прозорість надання адміністративних послуг;

-запровадити/удосконалити системи зворотного зв’язку;

-посилити взаємодію між Центром надання адміністративних послуг і Управлінням соціального захисту населення, де така взаємодія необхідна і можлива.

  Олександром Єсіним було зазначено, що ЦНАП Нововодолазької селищної ради прагне до удосконалення надання адміністративних послуг, розширення переліку послуг, покращення комунікації з населенням, до стійкого розвитку надання адміністративних послуг для громадян.

Альбом:
Альбом:
Переглядів: 1048
Дата публікації: 16:36 05.04.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>