Керівництво Нововодолазького РЕМ інформує!
Керівництво Нововодолазького РЕМ інформує!

Керівництво Нововодолазького РЕМ інформує!

Можливі відключення електроенергії у споживачів

  В зв’язку з плановими капітальними ремонтами повітряних ліній електропередавання 0,4-10кВ та ТП-10/0,4 кВ Нововодолазьким РЕМ АК «Харківобленерго» з 01.05.2018 по 31.05.2018 року з 9:00 до 17:00 можливі відключення електроенергії у споживачів, які мешкають за адресами:

  смт Нова Водолага: вул. Воскресінська, Ентузіастів, Якима Погрібняка, Преображенська, Рад, МТС, Будівельників, Польова, Дніпровська, Херсонська, Миру, Лермонтова, Герцена, Березова, Весела, 8 Березня, Молодіжна, Богданова, Лесі Українки, Іванова, Козацька, І. Франка, Шорниківська, Чалунівська, Громової, Троїцька, Джерельна, Широка, Зелена, Річна, Котляревського, Морозова, Нижня, Михайлівська, Островського, Заводська, Пушкіна, «Посад», СО, Харківська, Каштанова, Кошового, Шкільна, Васильківського Сергія, Багалія, Манюшко, Чехова, Лисенко;

с. Бражники: вул. Польова;

с. Одринка: вул. Садова, Центральна, Миру, Ветеранів.

Додаткову інформацію читайте на сайті АК «Харківобленерго».

Заздалегідь вдячні за порозуміння.
Телефон для довідок: 4-23-01.

Керівництво Нововодолазького РЕМ

 

Переглядів: 549
Дата публікації: 10:29 18.04.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>