Загальні збори Асоціації - у нашій ОТГ

17 квітня на базі Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади відбулися загальні збори уповноважених представників членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова

Останній час, традиційними у роботі Асоціації стали  виїзні  збори, які проводяться на базі районів та міст області. І нам дуже приємно, що цього разу для проведення такого важливого заходу було обрано саме нашу ОТГ.

Перед початком загальних зборів гості побували у Центрі надання адміністративних послуг, відвідати який їх запросив Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Того дня він провів ознайомчу екскурсію цим сучасним відділом для Сергія Чернова та всіх присутніх, а начальник Центру Вікторія Гладкоскок надала вичерпну інформацію щодо роботи і широкого спектру адмінпослуг, які надаються у ЦНАПі.

Голова обласної ради відзначив, що у нашому Центрі створені комфортні умови для роботи персоналу та, перш за все, для відвідувачів. Зона очікування та інформування оснащена усім необхідним: зручні меблі, дитячий куточок, корисні інформаційні стенди та сучасний інтер’єр.

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін розповів про спеціальне обладнання, яке було встановлено (і зовсім скоро буде підключене до спеціалізованого зв’язку) для виготовлення закордонних біометричних паспортів громадян України та ID-карт, про кількість наданих послуг і зауважив, що на даному етапі громадяни активно користуються ними, оскільки надаються вони на високому рівні.

О 10.30 ранку у великій залі Нововодолазької селищної ради під головуванням президента Асоціації, голови обласної ради Сергія Чернова розпочалося засідання. На ньому були присутні перший віце-президент-виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, віце-президенти Людмила Немикіна, Лариса Ярова, Галина Мінаєва, Олег Чернобай, Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач, члени Правління, представники органів місцевого самоврядування Харківщини, депутати рад різних рівнів, працівники виконавчого апарату облради, керівники управлінь облдержадміністрації.

Сергій Чернов привітався із присутніми у залі, зазначивши, що усі дев’ять питань, які вони мають розглянути, є дуже важливими у практичній площині реформи децентралізації.

Перед початком заслуховування доповідей, Сергій Чернов виконав приємну місію. За сумлінну працю, високий професіоналізм та відданість справі заохочувальною відзнакою голови обласної ради, цінним подарунком – годинником із логотипом «Голова Харківської обласної ради» – було нагороджено Чугуївського міського голову Галину Мінаєву. Статутні документи Асоціації для Оскільської об’єднаної територіальної громади Ізюмського району отримав Оскільський сільський голова Геннадій Загоруйко.

Першим про практику організації роботи ЦНАПу Нововодолазької об’єднаної територіальної громади присутнім доповів Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Олександр Сергійович давав вичерпні відповіді на всі запитання, які йому ставили присутні щодо створення Центру, його роботи і переваг.

Учасники Асоціації розглянули ще ряд інших важливих для місцевого самоврядування питань, серед яких питання у сфері транспортного обслуговування населення та монетизації пільг на проїзд; оплати та охорони праці у комунальних підприємствах, установах та закладах області; про управління землями територіальних громад; про новели правового регулювання питань, пов’язаних із реалізацією повноважень органів місцевого самоврядування; про звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо прискорення розгляду заявок для отримання ліцензій на мовлення громад на вільних радіоканалах; про проекти, конкурси, гранти, що спрямовані на розвиток територіальних громад; про використання органами місцевого самоврядування системи електронних торгів «Сетам». Присутні також заслухали інформацію про взаємодію місцевих рад з територіальними осередками спілки ветеранів Афганістану.

Сергій Чернов відзначив, що ці збори не пройшли даремно, ним буде підготовлено ряд звернень до центральних органів влади з метою вдосконалення діючого законодавства та усунення у ньому прогалин.

Голова Харківської обласної ради подякував Нововодолазькому селищному голові Олександру Єсіну за теплий і дружній прийом.

Альбом: Асоціація
Дата публікації: 09:17 19.04.2018