"Ефективна комунікація у Центрах надання адміністративних послуг"
\"Ефективна комунікація у Центрах надання адміністративних послуг\"

"Ефективна комунікація у Центрах надання адміністративних послуг"

18 та 19 квітня працівники ЦНАП Нововодолазької селищної ради взяли участь у тренінгу "Ефективна комунікація у Центрах надання адміністративних послуг"

Для досягнення успіху під час комунікації потрібно знати і розуміти, що бачать та чують інші, як вони будуть реагувати на отриману інформацію, не залежно від того, чи відбувається комунікація очно, через телефон чи завдяки новітнім комп’ютерним технологіям, а для роботи Центрів надання адміністративних послуг особливо важлива ефективна комунікація з відвідувачами.

18 та 19 квітня працівники ЦНАП Нововодолазької селищної ради взяли участь у тренінгу «Ефективна комунікація у Центрах надання адміністративних послуг» який проходив у рамках проекту «Адміністративним послугам – нову якість!» що впроваджує «Інститут соціальної політики регіону» за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Метою тренінгу був розвиток комунікативних компетенцій працівників Центрів надання адміністративних послуг.

Учасники тренінгу проаналізували процес комунікації з відвідувачами, ознайомились з новим терміном – асертивніcть, тобто здатність людини конструктивно відстоювати свої права, демонструвати позитивне і шанобливе ставлення до інших людей, здатність захищати свої власні інтереси, формулювати і відстоювати свою думку, вільно висловлювати свої почуття і емоції, досягати поставленої мети, при цьому не порушувати права інших людей і брати на себе відповідальність за власну поведінку, та на практиці спробували вирішити спірні ситуації, які відбувалися у реальному житті.

За підсумками проходження тренінгу учасники отримали відповідні сертифікати за підписом голови правління ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Альбом: Ефективна комунікація у Центрах надання адміністративних послуг
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/986 | Переглядів: 785Дата публікації: 09:53 20.04.2018