До уваги мешканців громади!

Триває набір учасників до проекту Нововодолазької селищної ОТГ «Центр розвитку підприємницьких ініціатив ВПО та ветеранів АТО «Новий відлік», що реалізується Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України за фінансування Світового банку

Центр розвитку підприємницьких ініціатив ВПО та ветеранів АТО «Новий відлік» створюється для забезпечення самозайнятості, започаткування, поновлення та/або розвитку підприємницької діяльності, підвищення життєвого рівня, допомоги населенню, адаптації на ринку праці та сприяння у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих воїнів АТО, членів їх сімей та місцевих мешканців (25 % від усієї кількості учасників).

У Центрі буде проводитись безкоштовний курс бізнес-навчання (тренінги) для тих учасників, які мають бажання розпочати власний бізнес та мають актуальні бізнес-ідеї, за наступними модулями:

«Психологія підприємницької діяльності»;

«Основи бізнес-планування. Написання бізнес-пропозицій»;

«Законодавчі основи створення та ведення малого бізнесу. Принципи побудови відносин з контролюючими органами»;

«Основи бухгалтерського, податкового та кадрового обліку на малих підприємствах»;

«Основи маркетингу. Просування власного продукту на ринку»;

«Основи управління персоналом. Створення ефективної команди»;

«Основи розробки і написання бізнес-планів та ефективної презентації бізнес-планів  потенційним інвесторам»;

«Управління фінансами»;

«Управління витратами та вдосконалення операційних процесів при проведенні закупівель чи продажів»;

«Фанрейзинг та залучення не кредитних ресурсів»;

«Управлінський облік».

У ході проекту учасниками, за підтримки менторів, будуть розроблені та написані бізнес-плани власних проектів. Серед бізнес-планів учасників проводитиметься конкурс з залученням провідних фахівців та успішних підприємців, за результатами якого надаватиметься підтримка проектам учасників, шляхом закупівлі товарів та послуг для початку або розширення своєї справи згідно бізнес-плану учасника.

Також будуть проведені безкоштовні тренінги професійної орієнтації та підвищення кваліфікації серед представників цільової аудиторії, які знаходяться у кризі зайнятості та не можуть знайти роботу через брак професійного досвіду або недостатній рівень кваліфікації. Проводитимуться Ярмарки вакансій для представників цільової аудиторії з залученням роботодавців територіальної громади. На ярмарках буде здійснюватися проведення мотиваційних семінарів для представників цільової аудиторії з залученням найкращих практик серед представників громади, які успішно працевлаштувались або відкрили власний бізнес; проведення тренінгів для пошукачів роботи  з метою підвищення ефективності поведінки на ринку праці — використання різних джерел пошуку вакансій, отримання навичок аналізу ринку праці, складання резюме та проходження співбесіди; кар'єрне консультування осіб, які взяли участь у Ярмарку вакансій та знаходяться у кризі зайнятості, безпосередньо на заході та після його проведення.

Для участі у проекті та для отримання більш детальної інформації необхідно звернутися до відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради, що знаходиться за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, перший поверх.

Контактні телефони: +38(050) 750 17 00 Ірина Олександрівна, +38(050) 148 10 28 Анна Борисівна

Дата публікації: 08:30 24.04.2018