Запрошуємо відвідати благодійну акцію на підтримку ЗСУ "Наближаємо Перемогу"

‼️Шановні жителі Нововодолазької громади‼️
Нововодолазька селищна рада та Волонтерська організація «Родина» запрошують всіх бажаючих відвідати БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ на підтримку Збройних Сил України "Наближаємо Перемогу", яка відбудеться 7 квітня о 12.00 у парку Ювілейному в смт Нова Водолага.
У рамках благодійної акції на Вас чекають :
🔸Анімаційне шоу та дитяча програма (ігри, пісні, аквагрим, сюрпризи та подарунки)
🔸Виступ Народного художнього фольклорно-етнографічного колективу "Вербиченька" Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості Нововодолазької селищної ради
🔸 Патріотичні фотозони
🔸Весела зустріч з ростовими ляльками - Ведмедем та песом Патроном
По закінченню шоу для дітей смаколики та подарунки
У вас є унікальна можливість підтримати наших Захисників та порадувати їх, приготувавши смачну домашню випічку, пиріжки, печиво , булочки, млинці, котлети, сало з часником, сосиски в тісті… А також передати їм ліки першої необхідності (краплі для носу, протизастудні чаї, кровоспинні засоби, препарати для лікування горла).
Також буде встановлено скриньку для збору коштів на потреби ЗСУ.
Діти можуть намалювати малюнки для наших Воїнів.
Разом до Перемоги!
Все є і буде Україна!