Хаб соціальної згуртованості

11.01.2024

Хаб соціальної згуртованості – це відкритий простір, де наші громадяни об'єднуються, діляться ідеями та ресурсами, та разом працюють над тим, щоб зробити Нововодолазьку громаду ще кращим місцем для життя.

Запрошуємо вас переглянути відеоролик про ХАБ соціальної згуртованості та зануритися в атмосферу тепла та творчості.

Відеоролик знято в рамках проєкту Асоціації учасницького розвитку громад «Підвищення спроможності місцевих громадських організацій для стійкої інтеграції ВПО у трьох партнерських громадах Харківської та Запорізької областей».