Постраждалі внаслідок підриву Каховської ГЕС можуть отримати одноразову матеріальну грошову допомогу

29.08.2023

Відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України № 626 від 19.06.2023 року зі змінами «Деякі питання надання матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції»  на одноразову матеріальну грошову допомогу мають право претендувати постраждалі громадяни з підтоплених регіонів Херсонської і Миколаївської областей, для цього потрібно звернутися до Відділу соціального захисту населення з необхідними документами.

Постраждалим громадянам  необхідно пред'явити:

• документ, що посвідчує особу або єДокумент;
  • документ, що підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків,(крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
  • для дітей – свідоцтво про народження дитини або е-свідоцтво про народження;
  • номер банківського рахунку (за стандартом IBAN).

Постраждалими визнаються особи, які на момент підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції проживали/були зареєстровані/задекларовані у населених пунктах, що розташовані в районах підтоплень Миколаївської та Херсонської областей. Перелік населених пунктів, що розташовані в районах підтоплень разом із переліком вулиць та адрес (за можливістю) затверджується Миколаївською та Херсонською обласними військовими адміністраціями.

До постраждалого населення також належать особи, які перемістилися після 6 червня 2023 р. з тимчасово окупованих Російською Федерацією територій Миколаївської та Херсонської областей, для яких не визначена дата завершення тимчасової окупації відповідно до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого наказом Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 р. № 309, та які були зареєстровані/задекларовані до 6 червня 2023 р. в населених пунктах, що включені до переліку населених пунктів, що розташовані в районах підтоплень Миколаївської та Херсонської областей.

Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном: (05740) 42296 Відділ соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради