Проєкт Крила

31.03.2023

30 березня 2023 р. в смт Нова Водолага відбувся захід на рівні громади для випускниць 4 циклів проєкту Крила з Нововодолазької та Мереф’янської громад, який впроваджується організацією Pact Ukraine спільно з ВБО «Конвіктус Україна» за підтримки Embassy of Canada to Ukraine.
Мета заходу: ініціювати зміну ставлення до сприйняття традиційної ролі жінки та чоловіка, інформувати про результати впровадження проєкту, поширити інформацію про проєкт, знайомство та мережування жінок, пошук додаткових джерел фінансування для створення або розвитку власної справи.