Електронні петиції
Щодо ремонту дороги в селі Нова Мерефа по вул.Воронцова О.П. від будинку №53 до господарських приміщень за №2а

Асфальтне покриття вказаної ділянки дороги тривалий період часу (більше 10 років не ремонтувалось), на сьогодні маємо численні ями та вибоїни, що створюють аварійні ситуації під час руху транспорту та пішоходів.

Для вирішення проблеми просимо провести ремонт вказаної ділянки дороги.

8
дн. залишилось
Підписів:
78
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 20.09.2019
Петиція № 5
Автор: Нежива Владислав Ігоревич

Маршрут 464

Просим Вас возобновить утренний маршрут с.Княжное-Новая Водолага , так как этим транспортом пользуются большая часть работающего населения, которые трудоустроены в г.Харьков. Альтернативного транспорта нет.

8
дн. залишилось
Підписів:
0
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 20.09.2019
Петиція № 4
Автор: Микиша Максим Леонідович

Ще петицій
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих