Електронні петиції
За унеможливлення нападу великої кількості безпритульних тварин (собак) на мешканців громади

Нещодавні випадки, коли безпритульні тварини, а саме собаки проявляли агресію до мешканців громади призвели до необхідності вжиття заходів.

Кожного дня, люди можуть зазнати травм від безпритульних собак, які пересуваються великою кількістю.

Кількість нещасних випадків через безпритульних тварин на території Нововодолазької ОТГ з кожним днем йде в гору, мешканці не знають, як розв'язати це питання.

Ми, мешканці громади, які підписали цю петицію просимо:

1. Вжити заходів з унеможливлення нападу великої кількості безпритульних тварин (собак) на мешканців громади.

Ініціатори петиції: К. Лиганенко, Т. Госткіна, Д. Сівак

44
дн. залишилось
Підписів:
51
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 19.06.2020
Петиція № 0
Автор: Лиганенко Костянтин Едуардович

Ще петицій
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>