Щасливе дитинство - здорова нація - процвітаюча Україна
Детальніше про проект
Облаштування сучасних спортивно-ігрових майданчиків допоможе вирішити дану проблему та сприятиме якісному емоційному та фізичному відпочинку дітей та батьків на свіжому повітрі, відповідно вихованню здорового покоління українців, стаовлення здорової атмосфери у суспільстві. Завданнями проекту є проведення заходів із благоустрою в районах облаштування дитячих майданчиків, організація інформаційноосвітньої роботи з громадськістю, формування партнерських стосунків між владою та громадою.
![](/storage/invest-projects/galleries/f76da0719e7f132971760ca3d172c1bd.jpg)
![](/storage/invest-projects/galleries/546c7d96a632fb489be29f4d7b5b70f8.jpg)
![](/storage/invest-projects/galleries/8362ab9810545af2d6c904f9a5586551.jpg)
![](/storage/invest-projects/galleries/b2f4c653f0e5a44844c6e384d8b8d690.jpg)