Опитування Програми DOBRE

А рамках роботи Програми DOBRE у 2023 – 2024 роках щодо
підтримки розробки програм комплексного відновлення територій
територіальних громад та областей, проводиться опитування з метою врахування думки представників бізнесу Харківської області задля визначення поточного стану та перспективних напрямків розвитку бізнесу.

Отримані результати будуть узагальнені та використані для підготовки відповідних заходів ПКВ, направлених на відновлення регіону та підтримку бізнесу. Інформація про учасників опитування не підлягатиме оприлюдненню та буде оброблятись виключно фахівцями Програми DOBRE з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».

Опитувальник – в електронній формі доступний за посиланням:
https://bit.ly/3JMhzA1, а також QR-код анкети, що додається.