Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Новій Водолазі вшанували героїв-чорнобильців — ліквідаторів найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття

Новини
14.12.2025
У Новій Водолазі відбувся захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції — дати, що нагадує всій Україні та світу про силу людського подвигу, ціну мужності та самопожертви.
Традиційно в цей день ліквідатори аварії зібралися біля пам’ятника героям-чорнобильцям, щоб віддати шану тим, хто поклав життя, захищаючи людство від масштабної техногенної катастрофи. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до монумента.
Низький уклін та глибока вдячність всім учасникам ліквідації аварії.
2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше