Вітаємо срібних призерів спортивного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»!

02.06.2021

Вже за доброю традицією 1 червня на ОСК «Металіст», відбувся родинний спортивний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я», організований Управлінням у справах молоді та спорту ХОДА та Харківським обласним центром «Спорт для всіх».

Нововодолазьку селищну ТГ, вже другий рік поспіль, представляла родина Абрамовичів із Нової Водолаги: тато-Віталій, мама-Анна та син- Клім.

У другій групі учасників, в якій змагалися наші нововодолажчани, де було представлено 6 команд із різних куточків Харківщини, наша супер-родина посіла друге призове місце.

На згадку про участь у змаганнях родина Абрамовичів була нагороджена подарунковими наборами та солодощами.

Наші щирі вітання родині та побажання тільки подальших перемог та успіхів!