Привітання авторів проєктів-переможців Бюджету участі

03.12.2021

Бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю реалізовувати власні проєкти розвитку за бюджетні кошти і тим самим сприяти розбудові Нововодолазької селищної територіальної громади. Розподіл коштів місцевого бюджету через створення проєктів розвитку за останні роки став одним із найуспішніших інструментів взаємодії влади і громадськості та здобув прихильність у Нововодолазькій селищній територіальній громаді. Варто зазначити, наразі в Нововодолазькій селищній раді проходить публічний моніторинг Стратегій розвитку громади, а Бюджет участі один з найголовніших елементів досягнення цілей розвитку.

Бюджет участі в нашій громаді функціонує з 2018-го року, і за цей час було подано 143 проєкти, з яких реалізовано – 32.

В 2021 році мешканцями громади було представлено 46 проєктів, до участі в голосуванні відібрано 39, а перемогу отримали – 15. За проєкти було віддано майже 6000 голосів жителів громади. Кожен міг проголосувати за три представлених проєкти.

Сьогодні, в Нововодолазькій селищній раді відбулося урочисте привітання авторів проєктів-переможців Бюджету часті в 2021 році. На початку святкового заходу, Анна Пікалова, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, продемонструвала презентацію Стратегії розвитку Нововодолазької селищної територіальної громади на 2018-2025 роки, в якій викладені стратегічні цілі та основні досягнення нашої громади. Також було представлено фотозвіт про реалізовані проєкти Бюджету участі в 2021 році.

Селищний голова Олександр Єсін подякував всім, хто долучився до Бюджету участі в 2021 році, за активну громадянську позицію, бажання змінювати нашу громаду на краще. Авторам проектів-переможців вручили сертифікати та сувеніри.

Тож переможцями стали:

№23 «Мобільний майданчик для гри в лазертаг», автори Тиндик Сергій Миколайович та Курило Роман Вікторович;

№27 «Крок у майбутнє», автор Вдовічева Анна Миколаївна;

№8 «Комфортний відпочинок», автор Прозапас Тетяна Опанасівна, Знам’янський старостинський округ №1;

№26 «Великий помічник з маленьким моторчиком», автор Вітер Вікторія Миколаївна, Староводолазький старостинський округ №2.

№14 «Зі спортом дружи, здоров’я змолоду бережи», автор Заєць Людмила Юліанівна, Одринський старостинський округ №3.

№1 «Спортивний майданчик для всіх: від великих до малих» автор Барабаш Марина Іванівна, Ордівський старостинський округ №4.

№10 «Тепло та затишок», автор Барабаш Марина Іванівна, Ордівський старостинський округ №4.

№32 «Реконструкція внутрішніх туалетів на 1 поверсі Сосонівського НВК», автор Антоненко Валентина Тимофіївна, Сосонівський старостинський округ №5;

№12 «Від благоустрою їдальні до збереження життя дітей», автор Лубенець Алла Анатоліївна та Лубенець Валерій Григорович, Новоселівський старостинський округ №6;

№2 «За чисте довкілля», автор Шевченко Денис Анатолійович, Федорівський старостинський округ №7;

№39 «Механізований помічник», автор Головешко Олександр Григорович, Просянський старостинський округ №8;

№37 «Зона відпочинку для всіх», автор Дідусенко Сергій Олександрович, Рокитненський старостинський округ №9;

№33 «Розумний дзвінок для школи: сповістити, врятувати, порадувати», автори Куценко Людмила Миколаївна та Барсукова Марина Володимирівна, Ватутінський старостинський округ №10;

№36 «Студія ArtBiblio», автор Гнєзділова Вікторія Валеріївна, Ватутінський старостинський округ №10;

№4 «Покращення матеріально-технічної бази Бірківського фельдшерсько-акушерського пункту», автор Чухно Оксана Олексіївна та Король Оксана Станіславівна, Бірківський старостинський округ №11;

№16 «Облаштування зони відпочинку «Відпочинок – крок до щастя», автор Демидова Тетяна Василівна, Липкуватівський старостинський округ №12.

Змінюємо громаду разом та чекаємо нових цікавих проєктів в 2022 році!