"Подаруй дитині казку"

05.01.2022

Під час зимових свят особливо діти очікують казкового дива, подарунків та втілення мрій. Тож напередодні Нового року Нововодолазька селищна рада подбала про створення новорічного настрою для дітей, які цього найбільше потребують, а саме тих, які виховуються у прийомних сім’ях, будинках сімейного типу, опинилися у скрутних життєвих обставинах. До них завітав Дід Мороз і Снігорунька із подарунками. 149 дітей отримали солодощі, а 70 з них ще й іграшки, які були зібрані в центрі надання адміністративних послуг селищної ради під час щорічної акції «Подаруй дитині казку».