З нагоди Дня місцевого самоврядування

07.12.2021

З нагоди Дня місцевого самоврядування перед початком засідання XVІ сесії Нововодолазької селищної ради VІІІ скликання селищний голова Олександр Єсін вручив Грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток і розбудову Нововодолазької селищної територіальної громади та відповідальне ставлення до обраної справи депутатам – Сергію Огурцову, Олександру Семенку, Анні Пікаловій, старостам старостинських округів Липкуватівського – Олексію Масловському та Ордівського – Людмилі Белібі, головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку селищної ради Аллі Бондарь,головному спеціалісту Центру надання адміністративних послуг Наталії Замлєлій, діловоду загального відділу селищної ради Марії Кіфяк.  По завершенню урочистої частини, депутати приступили до розгляду порядку денного сесії.