День пам’яті та примирення

08.05.2023

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. Цього дня ми вшановуємо пам’ять кожного і кожної, хто боровся за свободу та переміг, з глибоким болем і вдячністю згадуємо всіх жертв Другої світової війни. На боці антигітлерівської коаліції українці зробили значний внесок у перемогу над нацизмом. Доземний уклін нашим дідам і прадідам за великий подвиг в ім’я миру. Другий рік поспіль Україна відзначає цю пам’ятну дату в умовах збройної агресії росії, яка прагне привласнити перемогу над нацизмом і використовує причетність росіян до перемоги, як моральне обґрунтування своїх сучасних дій. Сьогодні рф намагається знищити нашу країну. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда. Нелегкі часи проживає наша Батьківщина. На наших очах твориться історія, яку слід пам’ятати. Ми ніколи не забудемо наші Міста-Герої, які мужньо тримали оборону під час Другої світової війни та тримають оборону сьогодні, ми ніколи не забудемо тих звірств, які скоїли окупанти, ми ніколи не забудемо Героїв, які поклали життя заради миру… Червоний мак, який символізує кривавий слід від кулі, вважається міжнародним символом пам'яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів. Нажаль, з 2014 року Україна усіяна червоними маками, але ми, українці, незламний народ, і завжди вірили та віримо в Перемогу.
Разом до Перемоги! Віримо в ЗСУ та український народ!
Все є і буде Україна!