Автопарк у 2021 році Нововодолазької громади поповнився новою технікою

10.12.2021

Протягом 2021 року Нововодолазькою селищною радою, в рамках реалізації спільних проектів з народним депутатом Олексієм Красовим, Харківською обласною державною адміністрацією, Харківською обласною радою та приватними партнерами, придбано 7 одиниць техніки:

2 сміттєвози середнього класу KGB-80/10BL, кран-маніпулятор тракторний КМТ «Двина», тракторний самоскидний причіп, мікроавтобус Hyundai , шкільний автобус ATAMAN, сміттєвоз на базовому шасі MAZ.

Загальний бюджет на придбання техніки склав 12,9 мільйонів гривень з них:

• кошти державного бюджету 4 млн.грн.;
  • кошти обласного бюджету 1,4 млн.грн.;
  • кошти місцевого бюджету 6,7 млн.грн.;
  • кошти приватних партнерів 0,8 млн.грн.

Справжній приклад Єдності заради Розвитку та Добробуту нашої громади!