Відбулося підсумкове засідання робочої групи з реалізації проєкту ПРООН

11.04.2023

Сьогодні відбулось підсумкове засідання робочої групи з реалізації проєкту ПРООН із відновлення та розбудови миру щодо створення Мобільної соціальної служби при КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та аналізу системи надання соціальних послуг та соціального захисту населення в громаді. У рамках проєкту КУ «ТЦСО» отримає спеціалізований автомобіль для покращення обслуговування громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які знаходяться на обліку в терцентрі, особливо в сільській місцевості. Рекомендації, надані експертами проєкту щодо вдосконалення системи надання соціальних послуг та соціального захисту населення, будуть враховані в роботі профільних виконавчих органів ради.