Про підтримку в медичній сфері громади

12.11.2021
11 листопада з робочим візитом Нововодолазьку громаду відвідав  - народний депутат України Олексій Красов!
Олексій Ігорович ознайомився із ходом виконання ремонтних робіт, які тривають у інфекційному відділенні Нововодолазької лікарні!
Наступною була зустріч із працівниками поліклінічного відділення, на зустрічі із медиками Олексій Красов пообіцяв, що вже цього року розпочнеться капітальний ремонт приміщення! За поданням народного депутата  із державного бюджету до бюджету нашої громади вже надійшли три мільйони гривень на ремонт поліклінічного відділення! Після завершення тендерних процедур - розпочнеться капітальний ремонт! Питання ремонтних робіти перебувають на особистому контролі Олексія Ігоровича!
Щиро дякуємо народному депутату Олексію Красову за підтримку нашої громади!