До Новодолазької селищної ради завітали щєдрівники

13.01.2022

За доброю традицією у Щедрий або Василів вечір до працівників Нововодолазької селищної ради завітали щедрівники - вихованці та керівники народного фольклорно-етнографічного колективу "Вербиченька" Нововодолазького БДЮТ. Виконуючи щедрівки, вони бажали усім добра, миру та благополуччя, за що отримали солодкі подарунки. Щиро дякуємо керівникам колективу Ользі Володимирівні та Тетяні Павлівні Коваль за збереження та продовження українських традицій.