Поліцейські офіцери громад в Харківській області

16.11.2021

Національною поліцією України продовжується реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади» на території Харківської області.
З 15 листопада і до 23.55 12.12.2021 відкрито анкети на посади поліцейських офіцерів громади в територіальні громади:

Балаклійська ТГ (Ізюмський район)
Богодухівська ТГ (Богодухівський район)
Донецька ТГ (Ізюмський район)
Вільхівська ТГ (Харківський район)
Мереф`янська ТГ (Харківський район)
Наталинська ТГ (Красноградський район)
Новопокровська ТГ (Чугуївський район)
Нововодолазька ТГ (Харківський район)
Слобожанська ТГ (Чугуївський район)
Солоницівська ТГ (Харківський район)
Старовірівська ТГ (Красноградський район)

Взяти участь у конкурсі може діючий поліцейський, атестований співробітник, який має:
• загальний практичний стаж служби в поліції не менше півтора року (не враховується період навчання у закладах освіти та установах первинної професійної підготовки);
• вищу освіту;
• належний рівень фізичної підготовки відповідно до затверджених нормативів;
• посвідчення водія категорії «В» (із наявним практичним стажем керування транспортним засобом відповідної категорії).

Відчуваєш сили та бажання служити громаді та її жителям? Мрієш розвиватися та будувати кар'єру в поліції?
Перейди за посиланням https://otg-officer.police.gov.ua обирай необхідну область і громаду заповнюй анкету кандидата!
Анкета активна з 15 листопада по 12 грудня 2021 року.

Питання щодо проєкту та етапів відбору можете поставити за номером гарячої лінії 0672847200.