Оголошується конкурс на присвоєння звання «Почесний громадянин Нововодолазької громади»

18.06.2021

Звання «Почесний громадянин Нововодолазької громади» присвоюється з урахуванням світової та вітчизняної практики відзначення видатних осіб у продовження історичних традицій громади, з метою вшанування та відзнаки особистостей, які зробили вагомий внесок у розвиток  Нововодолазької селищної територіальної громади, піднесення її статусу як в Україні так і у світі, на знак великої поваги до їх громадської, суспільно-політичної, наукової, культурно-мистецької та іншої діяльності.

1. Подання надсилається до Нововодолазької селищної ради до 15 серпня поточного року.Клопотання, які надійшли після 15 серпня, у поточному році не розглядаються.

2. Право висування кандидатур на звання «Почесний громадянин Нововодолазької громади» належить:

- селищному голові;

- Раді Почесних громадян Нововодолазької громади;

- постійним комісіям селищної ради;

- виконавчому комітету селищної ради;

- юридичним особам (незалежно від форм власності та напрямку діяльності);

- фізичним особам (за умов підтримки їх клопотання юридичними особами, громадськими об’єднаннями чи організаціями тощо);

- трудовим колективам підприємств, установ, організацій, партійним осередкам, зборам громадян, розташованим на території територіальної громади (за умов підтвердження легітимності зборів колективів, громадян).

3. При висуванні кандидатури до селищної ради подається клопотання щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Нововодолазької громади». Одночасно з клопотанням про присвоєння звання подаються наступні документи:

- вичерпні біографічні дані про кандидата;

- довідка, яка містить відомості про досягнення особи у відповідних сферах діяльності;

- обґрунтування особливого вкладу кандидата у розвиток селищної територіальної громади або визнання його видатних заслуг;

- відгуки-клопотання юридичних, фізичних осіб, партійних осередків, трудових колективів та зібрань громадян, які підтримують висування цієї кандидатури (кількість відгуків не обмежується);

- копія паспорта кандидата на звання «Почесний громадянин Нововодолазької громади»;

- копія документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (ідентифікаційний код) кандидата на звання «Почесний громадянин Нововодолазької громади»;

- фотокартки розміром 3 х 4 (1 шт.), розміром 10 х 15 (1 шт.).

Клопотання щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Нововодолазької громади» без подання зазначених документів не розглядаються.

4. Самовисування на звання «Почесний громадянин Нововодолазької громади» не розглядаються.

Матеріали подавати за адресою: вул. Донця Григорія, б.14, смт Нова Водолага, Нововодолазька селищна рада.

Телефон для довідок: 4-23-06