Привітання до Дня медичного працівника!

20.06.2021
Днями Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін разом з народним депутатом України Олексієм Красовим привітали медичних працівників Нововодолазької громади з професійним святом - Днем медичного працівника! Подякували кожному працівнику медицини за їх роботу, за їх турботу! В громаді працює потужна медична спільнота!
Також на території громади проживають 113-ть медичних працівників, які перебувають на заслуженому відпочинку! Кожен з пенсіонерів отримав адресований йому подарунок.
Дякуємо вам шановні медичні працівники за ваш нелегкий труд! Зі святом вас!