Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

"Публічний моніторинг стратегії - крок за кроком"

Новини
20.08.2021
17 та 18 серпня 2021 року начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради Анна Пікалова, спеціалісти відділу Олександр Пражевський та Сніжана Тиндик відвідали тренінг "Публічний моніторинг стратегії - крок за кроком", який відбувся у м.Запоріжжі.
У тренінгу взяли участь п'ять громад з усієї України, представників яких навчали стратегічному плануванню у громадах, вивчати зацікавлені сторони, розробляти етапи стратегічного планування та організовувати процес публічного моніторингу стратегій розвитку. Цікавою була робота у групах з розробки та аналізу індикаторів моніторингу, звітування про результати поточного виконання стратегії у громадах.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше