Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги підприємств агропромислового комплексу громади!

Інформація
21.07.2021

З 17 по 22 серпня 2021 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області проводитиметься найбільший в Україні і найвідоміший за її  межами ярмарково-виставковий захід - Національний Сорочинський ярмарок.

У загальній єкспозиції регіону буде представлена продукція м'ясокомбінатів, молокозаводів, кондитерських фабрик, виробників круп, борошна, цукру, хлібобулочних та лікеро-горілчаних виробів, меду, промислових товарів тощо.

Звертаємо увагу підприємств агропромислового комплексу Нововодолазької громади, які можуть бути зацікавлені взяти участь у ярмарковій торгівлі та презентації експозиції виробників Харківщини. Щодо умов участі звертатися до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації за тел.: 705-01-60, 095-047-45-57 Юлія Марчук.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше