Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

"Соціальна перукарня"

Новини
22.03.2023

Шановні мешканці Нововодолазької громади!
Нагадуємо вам, що в нашій громаді працює «Соціальна перукарня». Безкоштовно послугами перукаря можуть користуватися громадяни, які знаходяться на обліку у відділенні соціальної допомоги вдома Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Нововодолазької селищної ради; діти із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та отримують соціальні послуги в КУ «ТЦСО» та особи з інвалідністю 1 групи.
❗️Для пенсіонерів та внутрішньо переміщених осіб – пільгові ціни.
Діє також можливість виїзду майстра додому до осіб з інвалідністю та людей похилого віку, які за станом здоров’я не мають можливості самостійно відвідати заклад. Перукарня знаходиться за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 6, перший поверх. ☎️Довідки за телефоном: 05740-44756.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше