Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Шановні мешканці громади!

Інформація
17.03.2021
Днями в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради вперше здійснювався прийом та консультування Головним спеціалістом відділу обслуговування громадян 18 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Катериною Борисенко.
Нову послугу впроваджено в рамках підписання Угоди про співробітництво.
Повідомляємо, що наступний прийом здійснюватиметься 30.03.2021 року з 9.00 до 13.00 в приміщенні ЦНАПу Нововодолазької селищної ради.
Прийом та консультування мешканців нашої громади будуть здійснювати фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.
Ви зможете отримати вичерпну консультацію з питань, що вас цікавлять, особисто звернувшись до фахівців або за телефоном (05740) 4-20-26 (в години прийому фахівцями з питань пенсійного характеру).
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше