Візит Артура Товмасяна до Нової Водолаги

27.07.2021

У ході візиту Артур Едмарович ознайомився з роботою закладів освіти обласного підпорядкування та громади, відвідав Центр надання адміністративних послуг, оглянув парк комунальної техніки відділу ЖКГ, який сьогодні поповнився трьома одиницями нової техніки, також Голова обласної ради відвідав Нововодолазьку центральну лікарню де обговорив із головним лікарем Олегом Яковенко, питання фінансування закладу, стан розрахунків по заробітним платам медичним працівникам та оглянув приймальне відділення лікарні.
Дякуємо Голові обласної ради за співпрацю обласної ради та громади!