Нововодолазька громада приймає обласний Молодіжний форум

28.08.2021
На базі закладу оздоровлення та відпочинку «Золотий Колос» триває триденний Харківський обласний молодіжний форум!
Організатори форуму - Олексій Красов - народний депутат, Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, Харківський обласний центр молоді, Нововодолазька селищна рада та ГО «Наступне Покоління». Участь у форумі взяли заступник міністра молоді та спорту України Марина Попатенко, народні депутати України Марія Мезенцева, Олександр Бакумов, Олексій Красов, наша олімпійська зірка Марина Килипко та учасники від 22 територіальних громад Харківської області!
Триденний форум, круті спікери, розкриття молодіжних тем.
Маємо впевненість, що цьогоріч це перший і в подальшому не останній, будемо розвивати молодіжний рух і проводити щорічні форуми!