Успіх наших футболістів

03.07.2021

1-2 липня у м. Харків, проходив "Чемпіонат міста Харкова з міні-футболу серед ДЮСШ міста та області сезон весна-літо 2021".
Участь у змаганнях брали команди СФСК «Юність» Нововодолазької селищної ради, у чотирьох вікових групах: 2007 р.н., 2009 р.н., 2011 р.н. та 2013 р.н.
Здобутки наших футболістів за результатами ігор:
-команда 2007 року народження посіла почесне третє місце. В півфіналі програвши 2:1 команді "Волна" Харків, а в матчі за третє місце обіграли 2:1 команду з Пересічного.
-команда хлопців 2009 року народження стала чемпіоном міста Харкова.
Груповий чемпіонат наші хлопці прошли без жодної поразки, отримавши 10 перемог та 1 нічию, в півфіналі перемогли "Бенфіка" Харків з рахунком 2:1, а вже в фіналі здолали 2:0 "ДЮСШ 12" м. Харків.
-команда хлопців 2011 року народження пройшли груповий етап чемпіонату без жодної поразки, отримавши 11 перемог з 11 ігор.
Потім в 1/4 зіграли в нічию з "Майстер м'яча" Харків, але пройшли далі після серії післяматчевих пенальті (2:0).
В півфіналі перемогли "ФШ Харків" з рахунком 4:2, а в фіналі переграли свого принципового суперника "Вовчанськ" з рахунком 5:2.
-команда хлопців 2013 року народження посіла почесне друге місце.
В півфіналі перемогли "Пісочин" 5:2, але в фіналі поступилися "Динамо" м. Харків з рахунком 2:3.