Нововодолазька громада ділиться досвідом

10.03.2021

Цього дня до нас на семінар, що мав назву «Побудова системи ефективного управління в громаді. Досвід добровільно створених ОТГ Харківщини»  завітали голови, заступники голів громад, укрупнених адміністративним шляхом. Із вітальним словом до них звернулися голова ГО «Центр розвитку місцевого самоврядування Діана Баринова та Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. У семінарі взяв участь народний депутат України Олексій  Красов та  експерт з питань децентралізації, головний консультант НІСД Віктор Нестеренко.

Олександр Єсін ознайомив присутніх із життям громади, розповів про успіхи і перспективи розвитку.

Із організацією роботи структурних підрозділів селищної ради присутніх ознайомили: начальник  відділу освіти Ольга Козачок, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Наталія Євглевська, , начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Анна Пікалова  та начальник відділу соціального захисту населення Олена Пікалова. Про побудову ефективної системи первинної ланки медицини в громаді розповіла  головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Мороз. Начальник   ЦНАПу  Вікторія Гладкоскок поділилася із учасниками семінару  історією успіху Центру.

Далі гості відвідали  офіс старости  Новоселівського старостинського округу  і опорний заклад освіти Нововодолазький ліцей №2, де ознайомилися з їх роботою.