Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

До відома громадян, які перебувають на квартирному обліку при ВК Нововодолазької селищної ради

05.07.2021

У відповідності до вимог  Постанови Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 р. N 470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», виконавчі  комітети  місцевих  Рад   народних  депутатів, підприємства, установи,  організації щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводять перереєстрацію громадян,  які  перебувають  на квартирному обліку,  в  ході  якої перевіряються їх облікові дані. 

Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень. 

Для проходження перереєстрації громадянам необхідно поновити документи облікової справи, терміново надавши перелік документів до Нововодолазької селищної ради, а саме:

 - довідка  про  реєстрацію  місця  проживання  особи на кожного члена   сім’ї (додаток № 13);

довідка про склад сім'ї;

довідка про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

інформаційна довідка щодо наявності/відсутності відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

копія  довідки  про  взяття  на  облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб);

копії паспортів та ідентифікаційних кодів повнолітніх осіб;

копії свідоцтв (про одруження, про розлучення, про народження неповнолітніх дітей);

копія документа, що підтверджує право власності на житло;

копія договору найму житла між власником і наймачем,  якщо особа проживає за договором найму жилого приміщення в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності або в будинках комунальної власності;

копії документів, які підтверджують право на пільги.

Зазначаємо, що значна частина громадян тривалий час не поновлювала документи, в облікових справах застарілі дані, відсутні копії документів, що не дає змоги впорядкувати облік громадян, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень з обов’язковим додержанням порядку існуючої квартирної черги.

Для отримання додаткової інформації звертатися до заступника Нововодолазького селищного голови з питань розвитку територій громади Віталія Михайловича Столяренка (вул. Донця Григорія,14, (2-й поверх Нововодолазької селищної ради) смт Нова Водолага, Нововодолазького району Харківської області, телефон для довідок 4-51-61).  

  Виконавчий комітет Нововодолазької селищної ради 

 

Файли

Список осіб, що перебувають на квартирному обліку.pdf

Завантажити
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше