Побудовано на платформі

Участь у проєкті "Крила"

15.03.2021

Участь у заході взяла начальник Відділу соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Олена Пікалова.

Представники(ці) Харківської обласної державної адміністації, Близнюківської, Коломацької, Олексіівської громад та міста Лозової, неурядових організацій та бізнесу обговорили співпрацю в рамках проєкту.

Загальною метою проєкту є: покращення економічного благополучча жінок та найбільш соціально вразливих груп населення в Україні.

2018 © Усі права захищено
Побудовано на платформі