Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕЙД «УРОК» НА ТЕРИТОРІЇ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Новини
07.09.2021

Відповідно до ст. 53 Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись листом національної соціальної сервісної служби України від 30 серпня 2021 року №000-0201-0/12973, листом служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації від 30 серпня 2021 року № 01-42/2100 з метою  надання адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей.

З метою чіткої організації роботи по забезпеченню реалізації ст. 19 Закону України “Про охорону дитинства” щодо гарантованого права дітей на освіту, створена робоча група, до складу якої входять працівники Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради, відділу освіти Нововодолазької селищної ради, КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Нововодолазької селищної ради, відділення поліції № 3 ХРУП № 1 ГУ НП України в Харківській області.

Законом України «Про освіту» встановлено обов’язковість середньої освіти для кожного громадянина. Це означає, що навчально-виховним процесом мають бути охоплені всі діти міста віком від 6 до 18 років на території всіх старостинських округів Нововодолазької селищної ради.

Нагадуємо батькам, що за ухилення від забезпечення необхідних умов навчання, виховання та обов’язковість здобуття дітьми повної середньої освіти передбачена відповідальність згідно закону за статтею 184 КУпАП. Відповідальність, яка наступає у разі невиконання батьками своїх обов’язків щодо виховання дітей: пропуски уроків без поважних причин, жорстоке поводження, паління та перебування дітей в нічний час (після 22 години) за межами дому без супроводу дорослих. 

Шановні батьки, пам’ятайте, що діти – це квіти нашого життя і найголовніший скарб нашого суспільства! Давайте разом дбати про них і виховувати своїм кращим прикладом!!!

Новини на цю ж тему

«Збереження родинного кола»

Служба у справах дітей інформує:
Інформація
31.08.2021

Профілактична робота на тему: «Здоровий спосіб життя»

Служба у справах дітей інформує:
Новини
12.08.2021

Поняття патронату!

Служба у справах дітей  Нововодолазької селищної ради інформує:
Інформація
02.08.2021

Правила поведінки дітей у школі, на вулиці та в громадських місцях

Служба у справах дітей інформує:
Новини
26.05.2021

Бездоглядність серед дітей

Служба у справах дітей інформує:
Інформація
14.05.2021

Безпека людини понад усе!

28 квітня 2021 року відбулась консультативно-інформаційна зустріч стосовно програми протидії торгівлі людьми
Інформація
29.04.2021

Сирітство є однією з найбільш актуальних сучасних проблем українського суспільства

Служба у справах дітей інформує:
Інформація
28.04.2021

Сім'я без насильства

Служба в справах дітей інформує:
Інформація
15.04.2021

ЩО ТАКЕ ПАТРОНАТНА СІМ’Я І ЯК СТАТИ ПАТРОНАТНИМ ВИХОВАТЕЛЕМ

Служба у справах дітей інформує
Інформація
12.03.2021
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше