Побудовано на платформі

Профілактична робота на тему: «Здоровий спосіб життя»

12.08.2021

11 серпня 2021 року у закладі оздоровлення та відпочинку «Золотий колос», спеціалістом Служби у справах дітей Нововодолазької слищної ради Аліною Базюк, було поведено профілактичну  роботу на тему: «Здоровий спосіб життя»  .

Спеціалістом  Служби у справах дітей разом з дітьми, було проведено тренінгові завдання щодо  «Здорового способу життя», діти із зацікавленістю відгадували кросворди на задану тему, уважно слухали та відповідали на запитання.  Кожна дитина на ватмані записувала, що для неї здоровий спосіб життя. Так, разом з дітьми  було зроблено висновок: що наше життя без здоров'я нічого не значить, потрібно берегти його, займатися спортом та споживати багато овочів та фруктів, щоб бути у хорошій формі.

Народна мудрість говорить: "Здоровому все здорово". Вести здоровий спосіб життя зараз модно і зовсім не складно - потрібно дотримуватись лише деяких основних принципів.

Здоровий і правильний сон є запорукою продуктивного дня і гарного настрою

Режим харчування порушувати не можна. Відмовтеся від шкідливих звичок, важливий чинник - режим дня собистої гігієни. Будьте психологічно урівноважені.

Здоров'я - це найдорогоцінніший дар який отримала людина від природи. Міцне здоров'я забезпечує активне життя, сприяє подоланню труднощів, дає можливість успішно вирішувати життєві завдання.

Новини на цю ж тему

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕЙД «УРОК» НА ТЕРИТОРІЇ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Служба у справах дітей Нововодолазької селищної ради повідомляє:
07.09.2021

«Збереження родинного кола»

31.08.2021

Поняття патронату!

Служба у справах дітей  Нововодолазької селищної ради інформує:
02.08.2021

Правила поведінки дітей у школі, на вулиці та в громадських місцях

26.05.2021

Бездоглядність серед дітей

14.05.2021

Безпека людини понад усе!

28 квітня 2021 року відбулась консультативно-інформаційна зустріч стосовно програми протидії торгівлі людьми
29.04.2021

Сирітство є однією з найбільш актуальних сучасних проблем українського суспільства

28.04.2021