Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Правила поведінки дітей у школі, на вулиці та в громадських місцях

Новини
26.05.2021

26 травня 2021 року у Просянському  ліцеї, спеціалістом Служби у справа дітей Нововодолазької селищної ради Базюк Аліною Федорівною та Інспектором СЮПВП Харківського району управління РУП №1 ГНУПВ Харківської області Федоренко Альбіною Володимирівною, було проведено профілактичну роботу з учнями 8 класу, щодо правил поведінки у школі, на вулиці та в громадських місцях.  
Треба відзначити, що в багатьох школярів помітне відставання навичок і звичок культурної поведінки від знання відповідних правил. Тому в роботі з учнями треба звертати увагу насамперед  на вироблення навичок і звичок поведінки. Для цього необхідно, щоб батьки, вчителі,  накопичували досвід правильних моральних відносин. У роботі з дітьми  треба учити їх правил поведінки у різних ситуаціях, з якими вони зустрічаються у школі, на вулиці, у громадських місцях. Це необхідно для того, щоб дитина навчилася виконувати те саме правило в різних умовах.

Одних виховних розмов і пояснень для того, щоб дітей і підлітків навчити правилам поведінки серед людей, у школі, буде недостатньо. Бачачи, що батько голосно і некрасиво лається на вулиці, а мати не має бажання привітатися з вчителем - дитина буде вести себе так само, копіювати поведінку дорослих. З дитячих років дитині треба пояснювати, що таке добре, що таке погано.

Особистий приклад – найкращій спосіб навчання.

Тому починати виховувати дитину треба з себе.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше