Кожна дитина має зростати у сім'ї!

30.09.2021

В останній день вересня ми відзначаємо День усиновлення. Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які  потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей!

Висловлюємо велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі. Вітаємо з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників. Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають Вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій та сподівань! Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть Вам у будівництві міцного довголіття власної родини!

Новини на цю ж тему

День волонтера

Кожного року, 5 грудня, відзначають Міжнародний день волонтерів
05.12.2021

Профілактика шкідливих звичок серед підлітків!

Здоровий спосіб життя

18 жовтня –  Європейський день протидії торгівлі людьми

Цей день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європарламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності та протидії торгівлі людьми

Про тренінгове заняття

Фахівці соціальних служб провели тренінгове заняття для учнів Нововодолазького ліцею №3

Проведено профілактичну роботу на тему: "Протидія булінгу"

Основні аспекти захисту своєї родини від COVID-19

24.09.2021

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕЙД «УРОК» НА ТЕРИТОРІЇ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Служба у справах дітей Нововодолазької селищної ради повідомляє:

«Збереження родинного кола»

Служба у справах дітей інформує:

Профілактична робота на тему: «Здоровий спосіб життя»

12.08.2021

Поняття патронату!

Служба у справах дітей  Нововодолазької селищної ради інформує:
02.08.2021

Правила поведінки дітей у школі, на вулиці та в громадських місцях

Бездоглядність серед дітей

Служба у справах дітей інформує:

Безпека людини понад усе!

28 квітня 2021 року відбулась консультативно-інформаційна зустріч стосовно програми протидії торгівлі людьми
29.04.2021

Сирітство є однією з найбільш актуальних сучасних проблем українського суспільства

Сім'я без насильства